שפה:HeEn

תפריט ניווט

בחר שפה

צוות ניהולי

הצוות הניהולי של יונילינק מפגיש מנהלים עם ניסיון של שנים רבות, כאשר כל אחד מביא תחום מומחיות מקצועי. בעבודה משותפת, יונילינק מצליחה לספק מגוון רחב של פתרונות ברמות מקצועיות שונות.
גאווין כהן

גאווין כהן

מייסד ומנכ"ל
עם סקרנות טבעית ותשוקה לטכנולוגיות החדישות ביותר, גאווין תמיד שמר על עצמו מעודכן בקדמת הטכנולוגיה.
עם גישה טבעית לעולם הטכנולוגי, BSC בהנדסת תוכנה ותואר שני בהנדסת חשמל מאוניברסיטת CapeTown , גאווין החל את הקריירה שלו כמהנדס שטח בחברתGould Computer בשנת 1987. במהלך עבודתו היה מועסק גם בחברות כגון IBM וצורן. כבר בשנותיו הראשונות בעולם הטכנולוגיה היה מעורב בפיתוח של פרויקט לביא ולקח חלק בפרויקט "אבנט כחול".

לאחר כמעט שלושה עשורים בתחום גאווין רכש גם את הנסיון הניהולי וגם את הנסיון המעשי וכיום הוא מומחה המוביל את תחום פיתוח תשתיות ותוכנה. גאווין הקים את יונילינק בשנת 1997 במטרה לתת פתרונות dot.com. החברה החלה את דרכה כמציעה פתרונות תשתית וקוד פתוח המבוססים בעיקר על לינוקס. עם התחלת פעילותה של החברה כחלוצה בתחום הdot.com , הזדמנויות עסקיות רבות התעוררו ובמהירות החברה גדלה והתרחבה.

במבט אל העתיד, גאווין ממשיך ללמוד ולהבטיח שהצוות שלו בתהליך עדכון ידע מתמשך כך שהאירגון שומר על רצף התקדמות והתפתחות של המחר.
פרטים נוספים...
רינת כהן

רינת כהן

סמנכ"ל פיתוח עסקי
רינת הצטרפה ליונילינק כסמנכ"ל פיתוח עסקי, זמן קצר לאחר הקמת החברה. בתפקידה מנהלת רינת את פיתוח היחסים עם לקוחות חדשים, כמו גם העמקת הקשר עם לקוחות קיימים.

רינת מספקת ללקוחות פתרונות מדויקים לכל צורך, תוך הבנה מעמיקה של האתגרים עמם הם מתמודדים מצד אחד והיכולות וההזדמנויות שיונילינק יכולה לספק להם מן הצד השני.רינת מנהלת במיומנות את ממשק הפנים של החברה ומטפלת במכירות ובשיווק, תוך פיתוח פתרונות מתאימים לכל לקוח וניהול מערכות יחסים ארוכות טווח עם לקוחות ועם עובדים כאחד.

לפני שהצטרפה ליונילינק, רינת צברה ניסיון רב בשיווק, מכירות וניהול במגוון מיזמים עסקיים, בין היתר בשיווק פרוייקטי נדל"ן יוקרתיים בישראל. לרינת תואר ראשון במנהל עסקים מטעם המכללה למנהל.

רינת נהנית לפגוש ולהכיר אנשים, דואגת תמיד ליצור קשרים חדשים ולטפח את הקשרים הקיימים.

פרטים נוספים...
תומר נוסבאום

תומר נוסבאום

משנה למנכ"ל
תומר הצטרף ליונילינק כמשנה למנכ"ל בשנת 2013 והביא איתו למעלה מ-17 שנות ניסיון מגוון כיזם, מפתח, מנהל פרויקטים וראש צוותים בתעשיית ההיי-טק.
במהלך 8 השנים האחרונות עסק תומר בתפקידי ניהול שונים, ביניהם סמנכ"ל מו"פ, חבר הנהלה, חבר ועדה מייעצת ופיתוח עסקי במספר חברות. הישגיו כוללים הבאת חברות לשוק הארגוני, הגדלת  הכנסותיהן מ-300 אלף דולר ל-7.5 מיליון דולר, תמיכה במערך המכירות בארה"ב, הודו, יפן, צרפת וגרמניה, שיפור יכולות המו"פ והטמעת תהליכי פיתוח חדשים.

בשלוש השנים האחרונות תומר נשא בתפקיד מנכ"ל בית השקעות לחברות טכנולוגיה וכיהן במועצת המנהלים של  TechFun (קרן אמריקאית). במהלך הקריירה שלו הציג תומר יוזמות למשקיעים פרטיים, קרנות הון סיכון, חממות ואחרים, בנוסף לבניית קבוצות אנג'לים להשקעות.

לתומר תואר ראשון בהנדסת תוכנה מטעם המכללה למנהל.
פרטים נוספים...
שירלי לדר

שירלי לדר

מנהלת רווחת עובדים
שירלי נמצאת בתפקידה מאז שנת 2015 והיא ככל הנראה, העובדת המוכרת ביותר של יונילינק. שירלי קולטת עובדים חדשים לחברה ונמצאת בקשר קבוע ושוטף עם כל אחד ואחד מהם.
היא אחראית על רווחת העובדים, עוקבת אחר השתלבותם בארגונים ובפרוייקטים אליהם הם מושמים (הן מקצועית והן חברתית) והיא הכתובת לכל שאלה או סוגיה שמתעוררת. שירלי אחראית לאירועים החברתיים ביונילינק, חגים, ימי הולדת ומתנות, וכן על קורסים וסדנאות לפיתוח אישי ומקצועי לעובדים.

שירלי בעלת תואר ראשון במשאבי אנוש מטעם המכללה האקדמית עמק יזראעל.

בשעות הפנאי, עוסקת שירלי בייעוץ ובפעילות למען הקהילה.
פרטים נוספים...

אולי תתעניין גם ב:

חדשות

חדשות החברה